česky | english

Elem Group International se specializuje jak na vlastní investice a investování peněz soukromých investorů tak i na konzultační činnost a koučink pro podniky a podnikatele. Širší tým je složen z mezinárodně zkušených partnerů a konzultantů, kteří zaručují vysoký standard poskytovaných služeb.
Součástí úspěchu našich projektů jsou naše zkušenosti, znalosti a rozhodnost. V investičních a konzultačních projektech kombinujeme schopnost strategického myšlení s rychlou a operativní implementací.

Garantujeme naprostou angažovanost ve všech našich projektech a snažíme se vždy rychle dostat k jádru problému. Předkládáme pouze realizovatelná řešení a měřitelné cíle. Na řešení projektů pracuje celý náš tým společně s dalšímy investory, managementem či představenstvem společnosti.

Naše typické poradenské služby zahrnují engineering and real estate poradenství, firemní restrukturalizace, poradenství při fúzích a akvizicích, optimalizace nákladů, tvorba a implementace obchodních modelů, řešení krizových situací, lobbying, koučink a mentoring členů vrcholového managementu, životní koučink. Elem Group poradci a investoři jsou odměňováni podle skutečných výsledků.

 
 

Developed by ART living.